Rubenis Yetkili Servisi 444 4 414

Rubenis Yetkili Servisi Ürünlerimizin satış ve satış sonrası hizmetleri yürütülmektedir. Duvar, Kaset, Salon ve mobil olmak üzere 9.000 Btu/h – 50.000 Btu/h aralarında kapasitelerden oluşmaktadır. Rubenis klimaları 3 yıl komple garanti olarak adlandırdığımız her türlü şartta karşı garantilidir.

Rubenis Yetkili Servisi

Bunun dışında 10 yılda parça garantisi sunmaktadır. Yedek Parça ile ilgili her türlü probleminiz 2 gün içerisinde çözülmektedir. Rubenis klimalarının CE , standart association Australia SAA, EMC, ISO 9001, ISO 14001 ve diğer Pek çok ülkeden hak edilmiş olan kalite sertifikaları bulunmaktadır.

Grubumuz çalıştığı firmaları belirlerken kaliteyi her zaman ön planda tutmakta olup; Çalışma prensibi olarak disiplin, marka sadakati ve ödemelerinde gösterdiği hassasiyet ile Türkiye’de olduğu kadar çalıştığı diğer ülkelerle’de saygın bir isim ve kariyer yapmış durumdadır. Sizleri’de çalıştığımız firmalar arasında görmekten gurur duyar,işlerinizde başarılar dileriz.

Vizyonumuz, Klima sektöründe hayatınızı zenginleştirecek yepyeni teknolojilere imza atmak, bu teknolojileri her koşulda en uygun fiyata sunacak güce sahip olmaktır. Bu sayede yaşamınızı rahatlatacak seçenekler ve belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunmaktır.

Misyonumuz, Yüksek kalite anlayışıyla ürettiğimiz akıllı ürün özelliklerini uygun fiyat seçenekleriyle sunarak hayatınıza değer katan marka olmak ve yaşamınızın her alanında gururla yer almaktır.

RUBENİS KLİMA
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B1 Blok Kat:6 No:244 Yeşilköy / İST
Tel: + 90(212) 444 4 414
Fax: + 90(212) 465 08 73

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Zass

Zass Yetkili Servisi (0216) 453 27 00

Zass Yetkili Servisi Hürriyet Mah E-5 Yan Yol Üzeri No:57 ...