Nextstar Yetkili Servisi (0216) 592 98 00

Nextstar Yetkili Servisi

İletişim Bilgileri
Yüksel Elektroteknik San. Tic. Ltd. Şti.
Next Elektronik San. Tic. A.Ş.
Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.
Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli – İstanbul, Türkiye

+90 (216) 592 98 00 info@next.com.tr

1989 yılında Yüksel Elektroteknik adı altında küçük bir mağazada adım attığımız uydu sistemleri sektöründe, kısa süre zarfında Türkiye pazarında lider kurumlardan biri olmayı başardık. Yakaladığımız bu ivme, bizi daha sonraki çalışmalarımız için de teşvik etti.

Değerli paydaşlarımızın büyük desteği ile kısa sürede dünya markaları ile yarışacak düzeye gelen firmamız NEXT, NEXTSTAR, NEXTHOME ve NEW WAVE markalarıyla Türkiye ve komşu ülkelerde önemli bir marka bilinirliği ve güvenilirliği elde etti. Next&Nextstar olarak, gelişen teknoloji ve değişen trendleri yakalayıp, kullanıcılarımıza daha derinden dokunabilmek adına “yerel düşünüp, global hareket etme” anlayışını benimsiyoruz.

Bu anlayış ile sunmuş olduğumuz ürünlerde önceliğimiz daima yeniliği ve farklılığı ortaya çıkarmak oldu. Sahip olduğumuz bu bakış açısı ile ürün portföyümüzü her geçen gün kullanıcı dostu ürünlerle genişleterek, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürünler sunuyoruz.

Büyük bir emek ve çalışma sonucunda gelmiş olduğumuz bugünleri daha da sağlamlaştıracak ve başarıyı sürdürülebilir kılacak olan yegane unsur, benimsemiş olduğumuz “Yüksel” kültürüdür.

Türkiye’nin dört bir köşesinden komşu ülkelere kadar yönetimden üretime, satıştan dağıtıma kadar Next&Nextstar çatısı altında çalışan her bir bireyin, bu kültürü benimseyerek çalışmalarını sürdürdüğüne inanıyoruz.

Yüksel Elektroteknik olarak, sahip olduğumuz temel anlayışların başında en büyük destekçimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti geliyor. Bunu başarabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için servis ağımızı her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Bununla beraber Türkiyenin çeşitli bölgelerinde bulunan bayilerimize de teknik ve satış eğitimleri vererek toplam kaliteyi artırmak adına adımlar atıyoruz. “Daha önce yapılmamışı yapma” mottosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, her geçen gün kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerine devam ediyor ve kullanıcılarına karşı olan sorumluluğunu yerine getiriyor.

Next&Nextstar olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz. Next&Nextstar olarak hedefimiz her zaman; paydaşlarımızın desteği ile her geçen gün daha da iyiye gitmektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Lenovo

Lenovo Yetkili Servisi (0212) 912 01 34

Lenovo Yetkili Servisi Tüm Lenovo pilleri ve dijital kalemler aksi ...