Lenovo

Lenovo Yetkili Servisi (0212) 912 01 34

Lenovo Yetkili Servisi Tüm Lenovo pilleri ve dijital kalemler aksi belirtilmedikçe 12 ay garantilidir. Bunun anlamı, Lenovo 12 aylık garanti süresi boyunca piller ve dijital kalemler için ücretsiz servis hizmeti sunar. Garanti, pil kapasitesindeki azalmaları değil yalnızca malzeme kusurlarını kapsar.

Lenovo Yetkili Servisi

enovo markalı ürünler için garanti kapsamında veya garanti kapsamı dışında yapılan her türlü servis hizmeti o ülkedeki iş ortağı tarafından gerçekleştirilir. Nakliye şirketi, cihazı dilediğiniz bir noktadan alır, servis merkezine iletir ve size istediğiniz yere geri iade eder.

Lenovo Müşteri Hizmetleri

(0212) 912 01 34

Gerekiyorsa nakliye şirketi ürünü yeni bir kargo ambalajıyla size iade edebilir (ancak cihazı orijinal ambalajıyla teslim etmeniz gerekmez). Bu hizmet, garanti kapsamındaki bir onarım için verilmişse ücretsizdir. Idea markalı bir ürünle ilgili servis talebinde bulunmak için, yukarıda belirtilen telefon numaralarından çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Dilerseniz cihazı doğrudan ürünü satın aldığınız bayiye götürerek bu garanti işlemini sizin yerinize yürütmesini de isteyebilirsiniz.

Söz konusu cihaz kurumsal bir kullanıcı tarafından satın alınmışsa, garanti kanunlarca değil bu kurumla yapılan servis sözleşmesinin hükümlerince belirlenir.

Yasal olarak izin verilen azami onarım süresi 20 iş günüdür. Bununla birlikte, Lenovo’nun sunduğu servis faaliyetlerinin ortalama süresi çok daha kısadır (Idea markalı ürünler için genellikle 5 gün, Think markalı ürünler için genellikle 2-5 gün).

Muhtemel garanti süresi uzatma seçeneklerini öğrenmek için bayinize başvurabilirsiniz.

Lenovo Türkiye
Palladium Tower İş Merkezi Barbaros Mah. Kardelen Sok.
No:2 Kat :3 Ofis No:13 34746 Ataşehir, İstanbul

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Elektronik Servis

Elektronik Servisi (0850) 811 17 45

Elektronik Servisi 30 yılı aşkın bir süredir Elektronik Tamiri ve ...