Kombi Servisi (0850) 811 17 42

Kombi Servisi Genel ve önleyici kazan bakımı, maliyetli kesintileri ve pahalı ekipman onarımlarını önlemek için bir numaralı yoldur. bakım hizmetlerimiz temizlikten planlı onarımlara kadar her şeyi kapsar . Gaz, kömür, biyokütle ve kabuk gibi tüm kazan tiplerine bakım sağlıyoruz. Yıllık bakım programı, optimum kazan verimliliği ve tasarruf sağlar.

Kombi Servisi

ani kesintilerle ilgili masrafları ve güvenlik olaylarını azaltmaya kararlıdır. İle 24/7 açıyor özel bir acil telefon hatları , sizin çağrının saat içinde acil müdahale römorklar dağıtmak edebiliyoruz. Üst düzey yöneticilerimiz, her bir özel tamir için en deneyimli profesyonelleri ve takımları düzenlemek için ulusun her yerinde bulunmaktadır.

Kombi Bakım Servisi

Kombi Servisi Kazanı düzenli olarak güncellemek, kazan sisteminizin ömrünü uzatabilir ve işletme verimliliğini artırabilir . Kimyasal geri kazanım kazanlarından, hem yerli hem de yerli çok yakıtlı elektrik / kazan kazanlarına kadar, NBS, kazanların ve kazanla ilgili ekipmanların güçlendirme, imalat ve montajında ​​deneyim sahibidir.

Kombi Arıza Servisi

Kazan bakım ve onarım hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşın Teknisyenler, rutin bakım görevleri sırasında sorunları veya problemleri ortaya çıkarırsa, değiştirme işlemi kesinlikle gerekli hale gelmeden önce onarım yapma olanağına sahip olurlar.

Ek olarak, teknisyenler, kazan emisyonlarının gerekli yönergelere uygun olup olmadığını belirlemek için en son bilgisayar tarafından üretilen brülör ateşleme optimizasyon süreçlerini kullanabilirler. Değilse, teknisyenler bir plan belirlemek ve sorunu düzeltmek için müşterilerle birlikte çalışır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Termodinamik Yetkili Servisi (0850) 222 22 35

Termodinamik Yetkili Servisi Teknik Çağrı Merkezi, şirketimiz ve müşteri arasında köprü ...