Kelvinator

Kelvinator Yetkili Servisi (0850) 811 24 18

Kelvinator Yetkili Servisi Kelvinator cihazımızla ilgili sorunmu yaşıyorsunuz? Haftanın yedi günü telefonla size yardımcı olacak bir Müşteri Hizmetleri ekibimiz ve deneyimli teknisyenler ve seçilmiş servis acenteleri ulusal ağı bulunmaktadır. Ek gizli iş gücü maliyeti olmadan sabit bir fiyat garantisi sunarak, cihazınızın iyi ellerde olduğundan emin olun.

Kelvinator Yetkili Servisi

(0850) 811 24 18

Kelvinator Yetkili Servisi Onlarca yıldır Kelvinator® markası kalite ve performansla eş anlamlıdır. En yeni Kelvinator ® Ticari yemek grubu buzdolabı ve dondurucuların pazara sunulmasıyla birlikte Kelvinator®, zorlu ticari uygulamalarda yıllarca sorunsuz hizmet vermek üzere tasarlanmış profesyoneller için bir ürün yelpazesini pazara sunmuştur.

Kelvinator Buzdolabı Servisi

Kelvinator ®, bu ürünleri üç yıllık bir parça ve 5 yıllık kompresörle (ayrıntılar için yetkili distribütöre bakınız) destekleyerek, yetkili servis teknisyenleri tarafından kıyıdan kıyıya kadar uzanan bir ağ ile desteklenmektedir. Tüm Kelvinator ® Ticari buzdolapları ve dondurucular gıda servisi uygulaması için NSF / ANSI 7 standartlarını karşılamaktadır.

Kelvinator Buzdolabı Yetkili Servis

Kelvinator® Ticari soğutma hattı paslanmaz çelik kapı buzdolabı ve dik dondurucular, yüksek performanslı göğüs dondurucular ve cam üst dondurmalı dondurucular içerir. Kelvinator Ticari cihazlar hakkında bir sorunuz mu var?
Bizimle temasa geçin.

Kelvinator Yetkili Çamaşır Makinesi Servis

40 yıllık cihaz onarımımızın bir sonucu olarak servisimiz hiç bulunmamaktadır. Her cihaz onarım işi farklıdır ve her birinin kendine özgü zorlukları vardır. Tamircilerimizin kolektif deneyimi o kadar geniştir ki, herhangi bir zorluğu halletmek için donanımlıdırlar.

Evinizde veya dükkanımızda her zaman en iyi uygulamaları ve endüstri bilgisini kullanırız. Ev içi onarımı planlayabilir veya cihazınızda çalışabiliriz. Bu markalar için etkili servis sağlayıcı statüsüne layık görülen tüm büyük üreticilerle çalışıyoruz.

Gerçekten kaliteli iş ve yüksek profesyonellik düzeyleri ile kazandığımız binlerce memnun müşterimiz var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İtimat Yetkili Servisi

İtimat Yetkili Servisi 0(352) 330 34 04

İtimat Yetkili Servisi İtimat Yetkili Servis adres ve telefon bilgilerine ...