Hidromek Yetkili Servisi

Hidromek Yetkili Servisi 444 6 465

Hidromek Yetkili Servisi

444 6 465

Müşterilerine daha hızlı ve yakından hizmet verebilmek adına, Ankara’daki Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğüne ek olarak Bursa, Elazığ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir, Tarsus, Trabzon ve Erzurum’da HİDROMEK Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Adres : Ahi Evran OSB Mahallesi Osmanlı Caddesi No:1 Sincan/ANKARA
Telefon : +90 (312) 267 12 60
Faks : +90 (312) 267 12 39
E-Posta : info@hidromek.com.tr
Satın Alma : satinalma@hidromek.com.tr
İhracat : export@hidromek.com.tr
Pazarlama : marketing@hidromek.com.tr

KAZICI YÜKLEYİCİLER

KAZICI YÜKLEYİCİLER

LASTİKLİ EKSKAVATÖRLER

LASTİKLİ EKSKAVATÖRLER

PALETLİ EKSKAVATÖRLER

PALETLİ EKSKAVATÖRLER

ÖZEL UYGULAMA EKSKAVATÖRLERİ

ÖZEL UYGULAMA EKSKAVATÖRLERİ

MOTOR GREYDERLER

MOTOR GREYDERLER

LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

LASTİKLİ YÜKLEYİCİ

Dünyanın tanınmış iş makinesi üreticilerinden  HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu Hasan Basri Bozkurt, faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Bu girişim, ilerleyen yıllarda bir adım daha ileriye götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk iş makinesi üretimi gerçekleştirilmiştir. Ürün gamının genişletilmesiyle büyüyen HİDROMEK’in bünyesinde şu an 2000’e yakın çalışan istihdam edilmektedir. Ayrıca; dördü Ankara’da, biri İzmir’de, biri de Tayland’da olmak üzere altı üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri üretimi yapmaktadır. Ankara Sanayi Odası I. Organize Sanayi Bölgesinde 1.2 Milyon m²’yi aşkın sanayi parseli üzerinde inşaatı devam eden HİDROMEK Üretim Üssü’nde, ilk olarak faaliyete geçen komponent fabrikasında ise daha önce ithal ettiği şanzıman, aks ve hidrolik redüktör gibi ana komponentlerin üretimini büyük ölçüde kendi bünyesinde yapmaktadır.
Dünyada 5 kıtada 100’ün üzerinde ülkede makineleri çalışan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK CE ve Japonya’da HİDROMEK JAPAN firmalarını kurarak faaliyete geçirmiştir.
İş makinesi tasarımı konusunda fark yaratan HİDROMEK, bu başarısını birçok ödülle taçlandırmıştır. HİDROMEK şu an, uluslararası düzeyde prestije sahip, toplam 15 adet tasarım ödülünün sahibidir.
İş makineleri konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group’un, dünyada iş makineleri üreten en büyük firmaların sıralandığı uluslararası “Yellow Table” listesinde yer alan ilk ve tek Türk makine üreticisi HİDROMEK olmuştur. HİDROMEK bu listede son 6 yıldır yer almaktadır. Bunun yanında, HİDROMEK, İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) tarafından açıklanan verilere göre Türkiye’de son 10 yıldır kazıcı yükleyici, son 7 yıldır hidrolik ekskavatör ve ilk kez  motor greyder satışlarında pazar lideridir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Başak Yetkili Servisi 444 8 588

Başak Yetkili Servisi Adres: Hanlı Sakarya Mah. Satso Sokak. No:33 Arifiye/SAKARYA ...