Finlux Yetkili Servisi

Finlux Yetkili Servisi 0(850) 222 49 87

Finlux Yetkili Servisi

0(850) 222 49 87

Finlux Yetkili Servisi Finlux, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla kullanıcıya ulaştırmak için çalışıyor. Finlux kurulduğu günden bu yana, fiyat/performans açısından Avrupa’nın öne çıkan markalarından biri olarak dikkat çekiyor. Bunda firmanın sahip olduğu kaliteli beyaz eşya ve elektroniğin herkes için ulaşılabilir olması gerektiği anlayışı önemli rol oynuyor. Tüm üretimini bu doğrultuda gerçekleştiren firma, kaliteli, sağlam ve estetik ürünlerinin Avrupa’nın her yerinde, her kesimden insan tarafından kullanılmasından gurur ve mutluluk duyuyor.

Finlux Buzdolabı

Finlux Buzdolabı Ürünle ilgili vyaşanılan bazı sorunlar telefonda yapılacak yönlendirmeler sayesinde çözülebilir. Ayrıca teknik servis bayisine gelemediğiniz durumlarda telefonda ekibe ürünle ilgili bilgiler vererek sorunun ne olduğunun daha kolay çözülmesi sağlanır. Eğer teknik servise gelemiyorsanız teknik ekip ayağınıza kadar gelerek hizmet vermektedir.

Finlux Bulaşık Makinesi

Finlux Bulaşık Makinesi Finlux Servis deneyimli ve uzman kadrosuyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için online sistem üzerinden çalışmaktadır.. Finlux Servis için lütfen Müşteri Hizmetleri numaramızı arayınız.

Finlux Çamaşır Makinesi

Finlux Çamaşır Makinesi Finlux Beyaz Eşya Servisi siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en profesyonel hizmeti verebilmek adına 7/24 Çağrı Merkezi sistemine geçiş yapmıştır.

Finlux Derin Dondurucu

Finlux teknik servis elemanları her türlü ürün için alanında uzman bir ekipten oluşmaktadır. Finlux Derin Dondurucu Beyaz eşya, ev ürünleri ve teknolojik aletler için ayrı ayrı uzman ekiplerden oluşur. Ürünle ilgili sıkıntıyı ilk olarak telefonda anlatmanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

Finlux Klima

 Finlux Klima Ürün sorunu için ilk inceleme ve sorun tespiti tamamen ücretsizdir. Sorun ile ilgili bilgi verildikten sonra hiçbir şekilde onayınız olmadan ürüne müdahale edilmez.

Finlux Televizyon

Finlux Yetkili Servisi Finlux Televizyon Tipik bir İskandinav markası olarak Finlux, her zaman kullanıcı dostu, işlevsel, insan sağlığına ve doğaya saygılı olma prensiplerini taşıyor. Sektör uzmanları tarafından kategorisinde en iyi markalar arasında gösterilen Finlux, geçtiğimiz yıllarda kazandığı “Platin A Tasarım Ödülü” ile tasarımlarıyla da öne çıktığını bir kez daha kanıtladı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Vigo Yetkili Servisi

Vigo Yetkili Servisi 444 5 427

 Vigo Yetkili Servisi 444 5 427 İletişim Bilgileri  mastas@mastas.com  444 ...