Fagor Yetkili Servisi

Fagor Yetkili Servisi 444 5 704

Fagor Yetkili Servisi

444 5 704

Müşteri Hizmetleri

Esentepe Mah.İnönü Cad.Kartal Kule Plaza

No:147 Kat 6 Daire 58-59-60 34870 Kartal / İstanbul

Telefon: +90(216) 501 82 20

Fax : +90(216) 510 20 95

Service Departmanı: 444 57 04

Mail Satis:  satis@fagor.com.tr

Mail Servis: servis@fagor.com.tr

Fagor Yetkili Servisi Fagor Endüstriyel’in müşterilerine sunduğu tüm satış sonrası hizmetleri kapsayan bir kavramdır. Farklı tip düzeltici ve önleyici bakım ürünlerinin montajı ve kurulumundan klasik parça bakım hizmetlerine kadar. Fagor ürünlerinin daima mükemmel durumda kalmasını sağlayan çözümler dünyası. Hizmetinizdeyiz. Yardımcı olabilir miyiz.

Mükemmel servisin 4 ayağı

DÜRÜSTLÜK

İlk yıl gerçekleşen garanti problemlerinin %50’sinin kurulum hatasından kaynaklandığını biliyor muydunuz? İşte bu yüzden montaj işini çok ciddiye alıyoruz. Her proje için kurulum geliştiren ve zaman limitlerine ve sözleşmeye uyulmasını sağlamakla sorumlu satış sonrası koordinatörleri atıyoruz. Satış sonrası koordinatörü aynı zamanda sözleşme süresince ve sonrasında kurulum gelişimini takip eden kişidir>

Fagor YEDEK PARÇA

Orijinal Fagor yedek parçaları. En iyi güvence. Tecrübelerimizle biliyoruz ki doğru performans ve dayanıklılık için makinelerde kullanılan yedek parçaların kalite ve güvencesi asli öneme sahiptir. İşte bu yüzden FAGOR SERVİS’te biz Fagor yedek parçaları kullanıyoruz.

Fagor TAMİR

Hızlı ve etkili tamir için tecrübe çok önemlidir ama yeterli değildir. Fagor Yetkili Servisi bizim bir prensibimiz var: her tamir işi, öğrendiklerimizi uygulamak için bir fırsattır. 50 yıldır çok şey öğrendiğimize göre, İspanya’daki en tecrübeli teknik ekiplere sahip olduğumuz söylenebilir. Senede 8000 tamire çağrılıyoruz.

Fagor BAKIM

Daha çok bakım, daha çok tasarruf, daha çok kâr. Fagor Yetkili Servisi Bakımı iyi yapılmış ekipmanlar karlılıkla eş anlamlıdır. En iyi ekipman çalışan ve daha üretken olan ekipmanıdır, iyi ekipman ise hem pişirme kaliteniz hem de her tabaktaki veriminiz bakımından en iyi sonuçlar demektir. İşte bu yüzden farklı iş ve dolayısıyla farklı ihtiyaçlara uygun geri çevrilemez finansal olanaklarla bakım paketlerine özel ilgi gösteriyoruz.

Fagor Industrial, otel, restoran ve çamaşırhane sektörlerinde lider ekipman üreticisidir.

60 yılı aşkın tecrübe ve profesyonel otelcilerin ihtiyaçları ve günlük işleri konusundaki aşinalıkları ile Fagor Endüstriyel, tek bir marka altında eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bu çalışmayı, en talepkar profesyoneller için mükemmel bir sonuç garanti eden kendini adamış ve yaklaşılabilir bir ekiple canlandırıyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Finlux Yetkili Servisi

Finlux Yetkili Servisi 0(850) 222 49 87

Finlux Yetkili Servisi 0(850) 222 49 87 Finlux Yetkili Servisi ...