Esty Yetkili Servisi

Esty Yetkili Servisi 444 4 758

Esty Yetkili Servisi

444 4 758

SILVERLINE Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi / Merzifon-Amasya

SILVERLINE A.Ş. olarak, iş hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, verimlilik gücümüzü arttırmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezrinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, “Tercihiniz”  olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz.

Esty Yetkili Servisi Hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. İnsanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, yetkinlik ve verimliliklerini arttırarak, gelişmelerine imkan tanımak, işbirliği ve dayanışmanın bulunduğu çalışma ortamı yaratmak hizmet kalitesinin sürekliliği için seçtiğimiz yoldur.

Temel felsefemiz, kurulan kalite sistemi bünyesinde verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sürekli geliştirmektir. Bu nedenle uzun vadedeki stratejimiz, kendimizi toplam kaliteye ulaştıracak biçimde eğitmektir.

İSTANBUL GENEL MÜDÜRLÜK:
Orta Mahalle Topkapı Maltepe Cad. No:6 K:3 Bayrampaşa / İSTANBUL 34030

Tel : 0212.484 48 00
Fax : 0212.481 40 08

Bakım Onarım Hizmeti

ESTY markalı ürünler 2 YIL garantilidir. Ürünlerinizde bir arıza meydana geldiğinde ister merkezimizi veya size en yakın servis istasyonunu arayarak isterseniz servis çağır formunu doldurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

* Üründen veya üretimden kaynaklanan arızalarda herhangi bir ücret alınmadan bakım onarım hizmeti verilir.

Ücretsiz Montaj

ESTY, uzman yetkili servisleri aracılığıyla, siz müşterilerine ücretsiz ürün montajı hizmeti veriyor !

Yapmanız gereken çok kolay, ücretsiz danışma hattımıza veya yetkili servis noktamıza yeni ürünlerinizi monte ettirmek istediğiniz yeri ve zamanı bildiriyorsunuz, gerisini biz hallediyoruz..

* Esty markalı aspiratörlerimizin, evye ve bataryalarımızın montaj hizmeti ücretli olarak yapılmaktadır.

Ek Garanti

ESTY ürünleri 2 yıl garantilidir. Fakat siz müşterilerimiz bu garanti süresini ek ücret ödeyerek ürün tipine gore 4 yıla veya 5 yıla çıkartabilirsiniz.

(*) Bu hizmet yalnız ESTY markalı bazı ürünler için geçerlidir. Fiyatlar ve ayrıntılı bilgi için danışma hattımızı arayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

İtimat Yetkili Servisi

İtimat Yetkili Servisi 0(352) 330 34 04

İtimat Yetkili Servisi İtimat Yetkili Servis adres ve telefon bilgilerine ...