Beretta Yetkili Servisi 444 1 707

Beretta Yetkili Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

BERETTA Yetkili Kombi Servisi TSE belgeli hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Beretta Yetkili Servisi

BERETTA Yetkili Kombi Servisi talepleriniz için Beretta Yetkili Servisi 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki kontrolleri yaptıktan sonra sorun devam ederse ya da yanık kokusu alırsanız, cihazınızı hemen durdurun, elektrik sigortasını kapatın ve Beretta Yetkili Servisi 444 1 707 numaralı çağrı merkezini arayın.

İklimsa bu kışı sıcak geçirmek isteyenlere farklı kombi leri ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor. İtalyan Beretta kombi serisi ile dünyanın en ileri kombi teknolojisini Türkiye pazarına taşıyan İklimsa, sekiz farklı de kombi ile kullanım kolaylığı ve konfor sağlıyor.

Türkiye genelindeki İklimsa merkezlerinde tüketicilerin tercihine sunulan Beretta marka kombiler sunduğu kullanım kolaylığı ile konforlu ısınma koşulları sağlıyor. İtalya’nın lider kombi markası Beretta 8 farklı iyle “yüksek verim, az tüketim” özelliğini kullanıcılarla buluşturuyor. Beretta, “Eclusive Green Serisi”, “Exclusive Mix Serisi”, “Mynute Serisi” ve “Ciao Serisi” ile tüketicilere farklı seçenekler sunuyor.

Kombi ürün gamında dünyadaki en üst teknolojik noktayı, yoğuşma ve premix (ön karışım) özellikleri ile yoğuşmalı kombiler temsil ediyor. Yoğuşma teknolojisi sayesinde baca gazındaki su buharı içerisindeki enerjiyi kullanan bu cihazlarda verim % 107 seviyesine ulaşabiliyor. Beretta’nın en üst teknoloji ile tasarlanmış Exclusive Green serisi, yoğuşma ve premix (ön karışımlı) brülör özellikleri sayesinde hava-gaz karışımını yanmadan önce ideal olarak ayarlıyor ve %15’e varan yakıt tasarrufu sağlıyor.

Beretta Müşteri Hizmetleri

Mynute Serisi: Beretta kombinin Mynute Serisi beklenenden daha fazlasını ekonomik koşullarda sunuyor. Mynute kombilerde bulunan S.A.R.A. sistemi (Otomatik Ayar Sistemi) kolay kullanım ve yakıt tasarrufu sağlıyor. S.A.R.A. sistemi ile Mynute kombiler, enerji tasarrufunun yanı sıra kombi içinde daha az kireç oluşumu ve radyatörlerde daha düşük sıcaklık farklılıkları gibi özellikleri sunuyor. Sade ve şık kapaklı kontrol paneli ile kullanım kolaylığı sağlayan Mynute, dijital su sıcaklık ve arıza kod göstergesi, anında sıcak su imkânı, 3 renkli ışıklı arıza uyarı sistemi, yüksek verim ve düşük gaz tüketimi ile evlere konforu taşıyor.

Ciao Serisi: Beretta Kombi Serisi’nin en ekonomik i olarak tanımlanabilen Ciao kombiler, bacalı ve hermetik leri ile üstün özellikler sunuyor. Ergonomik kumanda paneli, ledli arıza göstergesi, otomatik by-pass sistemi ve yüksek verim Ciao kombilerde ilk göze çarpan özellikler arasında yer alıyor. 24kW Bacalı, 18kW ve 24 kW Hermetik olarak üç ayrı sunan Ciao, S.A.R.A. sistemi ile tüketicilere yakıt tasarrufu sağlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Vaillant

Vaillant Yetkili Servisi (0850) 222 2 888

Vaillant Yetkili Servisi Vaillant olarak en yüksek ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen ...