Arçelik

Arçelik Yetkili Servisi 444 0 888

Arçelik Yetkili Servisi adres ve telefon bilgilerine listemizden ulaşabilir, size en yakın Yetkili Servis için haritadan seçiminizi yapabilirsiniz.

Arçelik Yetkili Servisi

Ayrıca Arçelik Yetkili Servis Hattı 444 0 888 ile uzman servis ağımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Arçelik Yetkili Servisleri geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik Yetkili Servisi Türkiye’nin en kapsamlı ve yaygın servis ağı olan Arçelik beyaz eşya servisi haftanın her günü 22:00’a kadar hizmetinizde.

ADRES
Karaağaç Caddesi 2-6
Sütlüce 34445 İstanbul

İLETİŞİM
Telefon: 444 0 888
Email: musteri.hizmetleri@iletisim.arcelik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24

Arçelik A.Ş. kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden Şirket, başarısının sırrını “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetleri” şeklinde tanımlamaktadır.

Arçelik A.Ş.’nin başarısının sırrı “ürün kalitesi, güçlü satış teşkilatı ve etkin satış sonrası servisleri Bu formül kuruluşumuzdan bu yana hiçbir zaman değişmemiştir.

Arçelik Çağrı Merkezi

Bugün bulunduğumuz tüm pazarlarda müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Arçelik Yetkili Servisi Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Toplam Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.

2 yorum

  1. Ankara Çankaya servis telefonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Vinola Yetkili Servisi

Vinola Yetkili Servisi 0(850) 325 5 999

Vinola Yetkili Servisi 0(850) 325 5 999 Mail : bilgi@vinola.com Telefon ...